Tanıtım

Sayın Üyelerimiz,

Un Sanayisi sektöründe, 2012 yılından bu yana hizmet veren Karadeniz Un Sanayicileri derneği, gerçekleştirmiş olduğu toplantılar ve çeşitli etkinliklerle faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 Sektör paydaşlarına rehberlik etmeyi, ülkemizde ve dünyada üretilen ve ticareti yapılan un konusunda, her geçen gün büyüyen bu gövdeden dallanan diğer iş kollarına ait sektör mensuplarına ve bu işe gönül vermiş tüm meslektaşlarımıza ışık tutmayı misyon olarak benimseyen derneğimiz bu yoldaki kararlı duruşunu daima korumak amacındadır.

 

Derneğimizin Yönetim Kurulu başkanlığı görevini Sn. Kamil Adem, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini Sn. Mustafa Hikmet Kazancı icra etmektedirler. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ise Sn. Dursun İkiz, Sn. İrfan Usta ve Sn. Turgay Durgun'dur.

 

Soframızın vazgeçilmezi olan ekmeğin üretiminde kullanılan unun üretimini yapıyor olmanın verdiği sorumluluğun da farkında olarak, meslektaşlarımızın sorunlarını dinliyor, bu sorunları masaya yatırıyor ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Daha aydınlık bir geleceğe, daha emin adımlarla yürümeyi hedefliyoruz.

 

Verdiğiniz destekten ötürü teşekkürü borç biliriz.

 

KARADENİZ UN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

Kale Mah. Atatürk Bul. Çenesizler İşhanı, No:140/9 K:1

İlkadım, SAMSUN

Tel / Fax : 0362 266 65 66 

e-posta: bilgi@kusad.org.tr