Tanıtım

Sayın meslektaşlarımız

Un Sanayisi sektöründe, 19.12.2003 tarihinden itibaren hizmet veren Karadeniz Un Sanayicileri derneği, gerçekleştirmiş olduğu toplantılar ve çeşitli etkinliklerle faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 Sektör paydaşlarına rehberlik etmeyi, ülkemizde ve dünyada üretilen ve ticareti yapılan un konusunda, her geçen gün büyüyen bu gövdeden dallanan diğer iş kollarına ait sektör mensuplarına ve bu işe gönül vermiş tüm meslektaşlarımıza ışık tutmayı misyon olarak benimseyen derneğimiz bu yoldaki kararlı duruşunu daima korumak amacındadır.

 

Dernek bünyesinde, başta un-irmik fabrikaları olmak üzere, bu fabrikalara hammadde veya teknik ekipman temin eden firmalar, kendi alanlarında sektöre hizmet veren kuruluşlarla beraber 57 üyesi bulunan derneğimizin yönetim kurulu başkanlığı görevini Sn Günhan Ulusoy, yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini Sn Vecdi Kozlu icra etmektedirler. Yönetim kurulu üyelerimiz ise Sn Kemal Malatyalı, Sn Mehmet Keleş, Sn Nurettin Yurdusever, Sn Kadir Gür ve Sn Fatih Tunç’ tur.

 

Soframızın vazgeçilmezi olan ekmeğin üretiminde kullanılan unun üretimini yapıyor olmanın verdiği sorumluluğun da farkında olarak, meslektaşlarımızın sorunlarını dinliyor, dernek bünyemizde gerçekleştirilen toplantılarımızda bu sorunları masaya yatırıyor ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Başarının dayanışmadan geçtiğini göz önünde bulundurursak, sizlerin de bu birlikteliğe ortak olmanızı temenni ediyor, aydınlık bir geleceğe, daha emin adımlarla yürümeyi hedefliyoruz.

 

Verdiğiniz destekten ötürü teşekkürü borç biliriz.

 

KARADENİZ UN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

ATATÜRK BULVARI, NO:272, 55300

KUTLUKENT, SAMSUN

tel: 0362 266 85 27 

fax: 0362 266 96 16

e-posta: karadenizusd@hotmail.com